Sport to nasza pasja

NOKIA to nie tylko najnowsze technologie, laboratoria czy profesjonalny sprzęt. To przede wszystkim ludzie, którzy swoją indywidualnością tworzą niepowtarzalną całość. W pracy – inżynierowie programiści, po godzinach – rowerzyści, tenisiści, biegacze, siatkarze czy badmintoniści. 

„Sport to zdrowie” – motto, które przyświeca zarówno sportowcom, jak i osobom ceniącym sobie zdrowy tryb życia. W naszym Centrum krąży niczym mantra, ponieważ duch sportu jest obecny wśród nas w zasadzie przez cały rok. Bez wątpienia sekcja sportowa posiada największą rzeszę fanów – od tych, którzy preferują sporty zimowe, przez  osoby, które zwiększają swoją aktywność w okresie letnim, skończywszy na tych, którzy najlepiej czują się na halach sportowych.

Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że w zasadzie wszystko ich dzieli, jednak po bliższym zapoznaniu znacznie więcej jest podobieństw niż różnic. Przede wszystkim pasja, z jaką opowiadają o swojej dziedzinie, o osiągnięciach, nowym sprzęcie czy kolejnych planach. Bez wątpienia jest to ich prawdziwe ja. Po drugie niezmierzona energia – bez względu na dyscyplinę, każdy sportowiec to istny dynamit. Po trzecie zaraźliwy entuzjazm – najczęściej wypowiadane zdanie: nie umiesz grać w…? To nic, przyjdź na trening!

Przykłady można mnożyć bez końca. Zalet jest jeszcze więcej. Nie tylko wnoszą pozytywną energię w nasze mury, ale również promują firmę na niezliczonych eventach sportowych i to z jakimi sukcesami! Z wielką przyjemnością wspieramy ich rozwój i codzienne pasje.