Warsztaty - Nokia Pi Jam

Już 24 listopada w naszym Centrum odbędą się warsztaty z Platformą Raspberry Pi. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, że zapisy cieszyły się takim powodzeniem - w niecałą minutę rozeszły się wszystkie bilety. Dlatego wierzymy, że sobotnie spotkanie będzie dawąło przestrzeń do rozwoju swoich umiejętności oraz pozwoli na miłe spędzenie czasu.

Już 24 listopada w Centrum Technologicznym Nokia osoby zainteresowane pracą z platformą Raspberry Pi, a zarazem szczęśliwcy, którym udało się zdobyć bilet, będą mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności w tym właśnie kierunku. Na uczestników czeka wiele atrakcji – oprócz samych warsztatów zaplanowaliśmy również prezentację projektów koła naukowego Integra, opartych właśnie o wspomnianą platformę.

Projekty, jakie będą możliwe do wybrania to automatyka domowa i rozpoznawanie twarzy. Oczywiście bazą do nich będzie Malina. Oprócz projektów, które będą opisane w instrukcjach, zachęcamy uczestników do dołożenia swojego elementu – funkcjonalności, która pomoże ulepszyć już gotowy koncept.

 

Naszym głównym celem, który cały czas mieliśmy w głowach w czasie organizacji tego wydarzenia, było stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, pomysłów, dzielenia się wiedzą i po prostu ciekawego spędzenia razem czasu, inspirowania do działania i zachęcania do rozwijania się w kierunku elektroniki. Mamy nadzieję, że ten cel w sobotę zostanie osiągnięty.